هتل میراژ پارک

حدودا بعد از دو روز حرکت از تهران  با اتوبوس که لطف و صفا و مشکلات خودش را داشت (البته من رضایت داشتم) به منطقه کمر رسیدیم .منطقه کمر در 30 کیلومتری از شهر آنتالیا قرار دارد و هتل های معروف و متفاوتی در آنجا ساخته شده است .

یکی از این هتل ها میراژپارک بود که برای ما در آنجا اتاق در نظر گرفته شده بود.این هتل  پنج ستاره شامل امکانات خوبی برای پذیرایی از مهمانها فراهم کرده بود .

از جمله امکانات هتل:

اتاق هایی هتل : با امکانات مناسب و چشم انداز زیبا در دو ساختمان مجزاکه در عکس بالا نیز مشخص است .

لابی هتل : درساختمان اصلی و در ۲ طبقه که دسترسی به اینترنت بی سیم با سرعت بالا برای ما ایرانی ها یکی از مزیتها بود وهمچنین مکانی در گوشه لابی برای نوشیدن انواع نوشیدهای مجاز و غیر مجاز .

مینی دسیکو در طبقه دوم لابی ساختمان اصلی: که معمولا شبها ساعت ۸ تا ۹ محلی برای رقصیدن و برنامه های نمایشی بودکه از طرف هتل برنامه ریزی می شد.در این طبقه نیز مکانی برای دریافت انواع نوشیدنی وجود داشت .

استخر در فضای آزاد و پوشیده و سونا و حمام ترکی و پارک آبی و سالن بدن سازی ومیزپینگ پنگ و زمین مینی گلف و زمین تنیس و ساحل دریای مدیترانه با تمام امکانات رفاهی جهت آفتاب گیری و شنا . شبها نیز از ۱۱ شب تا ۲ صبح دسیکو شبانه با فضای موزیکال و شادی برقرار بود .

رستوران های در نظر گرفته شده نیز هم در فضای بسته،نیمه بسته،و باز طراحی شده بود و در سه وعده صبح،ظهر،شب آماده پذیرایی کامل بهمراه دسر و میوه از مهمانها بود .

با توجه به اینکه خرید نوشیدنی و غذا در ترکیه برای ما ایرانی ها قیمت بالایی دارد ،رایگان بودن غذا و نوشیدنی در هتل به مدت ۷ شب اقامت یک امتیاز محسوب می شد . بودند دوستانی که سالهای پیش سفر کرده و حتی برای نوشیدن آب و غذاواستفاده  دیسکو و ... پول پرداخت می کردند وبمراتب هزینه سفر آنها نسبت به ما بالا بوده است .

در مجموع برای هفت روز اقامت ما با توجه به امکانات هتل میراژپارک و رایگان بودن بخش عمده خدمات آن سفر خوب و دلنشینی سپری شد و تجربه خوبی از کشور همسایه ترکیه و شهر آنتالیا و منطقه کمر بود.

 ادامه دارد...

وب سایت هتل 5 ستاره مجستری میراژپارک

بررسی نرخ ،درجه،محل،عکس،امکانات،و خدمات کل هتل های آنتالیای ترکیه از طریق این آدرس

نوشته شده توسط احسان سلیمانی  | لینک ثابت |